Sodo gaminių NAUJIENOS!

 

Atsižvelgdami į klientų norus ir poreikius praplėtėme sodo gaminių asortimentą net keturiais naujais produktais: stulpeliais Rondo (trijų dydžių), lataku Aqua Line, atraminiu borteliu Multi Stone bei tvoros elementu Flora Cube!

Plačiau apie naujienas:

Tvoros elementas FLORA CUBE

Tvoros elementas Flora Cube – puikus pasirinkimas, norint sulaikyti ir sutvirtinti žemę, šlaitus. Griovelio forma užtikrina didesnį stabilumą, palaiko elementus kartu ir lanksčiai prisitaiko prie nuolydžio. Pribėrus į blokus žemių, šie taps stabilus bei tvirtas užtvaras. Visa tai Jums leis net sudėtingiausius šlaitus be vargo paversti žaviomis žaliuojančiomis erdvėmis. Dedant vieną ant kito pasieksite norimo aukščio sieną, kurią vėliau galėsite apželdinti dekoratyviniais ar kulinariniais augalais. 

Išmatavimai: 500 x 250 x 250 mm.

Galimos spalvos: pilka ir spalvota.

Daugiau apie Flora Cube.

 

Stulpelis RONDO

Stulpeliai Rondo – puikus erdvės dizaino papildymas. Dėl turimo griovelio, šie universalūs stulpeliai sujungiami vienas su kitu, tokiu būdu leidžiama pasiekti didelį krypčių lankstumą – ar tai būtų apvalus darželis, ar švelniai išlenktas važiuojamasis kelias – griovelius turintys stulpeliai puikiai tinka sudaryti lenktą reljefą. Nuožula ant stulpelio paviršiaus turi ne tik dekoratyvinį efektą, bet ir apsaugo nuo kraštų pažeidimų. 

Išmatavimai (3 galimi dydžiai):

  • RONDO S 250: Ø 125 x 250 mm
  • RONDO M 500: Ø 125 x 500 mm
  • RONDO L 800: Ø 125 x 800 mm

Galimos spalvos: RONDO S 250 pilka ir spalvota,

RONDO M 500 ir RONDO L 800 – tik pilka.

Daugiau apie Rondo.

 

Atraminis bortelis MULTI STONE

Norite atskirti savo veją nuo vaikščiojamų takų, išspręsti daržo, gėlyno aukščių skirtumus, tam skirtas – atraminis bortelis Multi Stone. Šis gaminys praktiškai ir elegantiškai tiks kaip laiptų sistemos dalis, kuri užtikrins nesenstantį dizainą ir patogumą vartotojui.

Išmatavimai: 500 x 250 x 60 mm.

Galimos spalvos: pilka ir spalvota.

Daugiau apie Multi Stone.

 

Latakas AQUA LINE

Vandens latakas Aqua Line padės lengvai išspręsti perteklinio vandens nutekėjimo problemą. Produkto paskirtis konkreti – vandens nutekėjimui reguliuoti, esant mažam ir vidutiniam vandens srautui, nuolydžio formavimui grindinyje.

Išmatavimai: 500 x 180 x 80 mm.

Galimos spalvos: pilka ir spalvota.

Daugiau apie Aqua Line.